Probíhá plánovaná likvidace evropských národů

news img Probíhá plánovaná likvidace evropských národů podle Kalergiho - "zakladatele moderní Evropy", praxe spiknutí,žádné náhody
2016-09-30 (17:48)

„Člověk budoucnosti bude smíšené krve.

Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní rasou, velmi podobnou starým Egypťanům.“ Kalergi - Panevropský manifest
I když o Kalergim nemluví žádná školní učebnice, jeho ideje inspirovaly dnešní Evropskou unii. Jeho přesvědčení, že evropské národy se musí smísit s černochy a asiaty, aby byla zničena jejich identita a vznikla smíšená rasa, je základem veškeré evropské politiky tváří v tvář integraci a obraně menšin.Při tom všem nejde o humanitární důvody.Tyto direktivy jsou vydávány s nelítostnou rozhodností za účelem realizace největší genocidy v historii.

Podstata Kalergiho*) plánu

Kalergi prohlásil, že je třeba zrušit právo na sebeurčení národů, a postupně eliminovat národy za použití etnických separatistických hnutí nebo jinorodé masové imigrace.

Aby elity mohly ovládnout Evropu, předpokládal přetvoření homogenních národů v křížený lid. Těmto křížencům připisoval charakteristické vlastnosti jako je například krutost a nevěrnost. Tento nový křížený lid měl být vytvořen, aby mu mohla být elita nadřazena.

Nejprve měla být odstraněna demokracie, čili moc lidu, a poté lid sám pomocí křížení. Bílí měli být nahrazeni kříženou rasou, snadno ovladatelnou.

Tím, že by se zrušil princip rovnosti všech před zákonem a zabránilo by se kritice menšin, které by byly chráněny výjimečnými zákony, by se podařilo ovládnout masy. Politikové oné doby Kalergimu naslouchali, západní mocnosti se soustředily na jeho plán, noviny a tajné americké služby financovaly projekty. Vůdci evropské politiky vědí, že právě Kalergi je strůjcem naší Evropy řízené Bruselem a Maastrichtem. Kalergi, neznámý veřejnému mínění, je pokládán za otce Maastrichtu a multikulturalismu.
Revoluční v jeho Plánu je to, že nekáže genocidu jako nástroj získání moci, ale že předpokládá vytvoření „podlidí“, kteří vzhledem ke svým negativním vlastnostem jako neschopnost a nestabilita budou tolerovat a přijímat „vznešenou rasu“, elitu.

Od Kalergiho k dnešku

Na počest Kalergiho byla ustanovena Evropská cena Coudenhova-Kalergiho. Každé dva roky jsou jí odměňování evropeisté, kteří se obzvláště vyznamenali v naplňování jeho zločinného Plánu. Mezi nimi jsou osobnosti kalibru Angely Merkelové, která dostala tuto cenu jako první v roce 2010, a Herman van Rompuy, který ji dostal v roce 2012na speciálním kongresu ve Vídni, který se konal na oslavu 90 let panevropského hnutí. Na fotografii za ním je vidět symbol panevropské unie: červený kříž přes zlaté slunce, symbol řádu rozekruciánů.

OSN prosazuje tuto genocidu svým neustálým vybízení k přijímání miliónů uprchlíků, aby se kompenzovala nízká porodnost v Evropě. Zpráva divize „Obyvatelstvo“ OSN v New Yorku z ledna 2000 má název „Migrace k náhradě původního obyvatelstva: řešení pro stárnoucí a upadající populace“.

Podle této zprávy bude Evropa potřebovat v roce 2025 159 miliónů imigrantů. Ptáme se, jak je možné učinit tak přesný odhad, jinak, než že imigrace byla připravována studována „na papíře“.

Ve skutečnosti je jisté, že snížená porodnost by v Evropě mohla být snadno zvrácena pomocí opatření k podpoře rodin. A je zcela jasné, že genetická výbava Evropanů nebude ochráněna přínosem odlišné genetické výbavy, ale že takto se urychlí její vymizení.

Takže jediným cílem těchto opatření je zcela denaturovat národ, přeměnit ho ve společnost lidí bez jakékoli etnické, historické a kulturní soudržnosti.

Teze Kalergiho plánu vytvořily a dodnes tvoří základ oficiální politiky vlád, které prosazují genocidu evropských národů pomocí masové imigrace.

G. Brock Chisholm, bývalý ředitel Světové zdravotnické organizace, nám dokonale představil lekci od Kalergiho, když řekl:

„Co lidé musejí všude rozvíjet, to je kontrola porodnosti a smíšená manželství (mezirasová), za účelem vytvoření jediné rasy v jediném světě, závislé na centrální autoritě.“
Závěr

Když se rozhlédneme kolem sebe, vypadá to, že Kalergiho plán je plně realizován. Skutečně stojíme před opravdovou přeměnou Evropy v třetí svět.
Axiomem „nového občanství“ je multikulturalismus a nucené míšenectví. Evropané jsou trosečníky míšenectví, potopení hordami asijských a afrických přistěhovalců. Smíšená manželství produkují každý rok tisíce míšených jednotlivců: „Kalergiho dětí“.

Pod dvojím tlakem desinformací a ohlupování lidí prostřednictvím masových komunikačních prostředků jsou Evropané tlačeni k popření svého vlastního původu, k zapomenutí svých vlastních etnických identit. Prosazovatelé globalizace se snaží je přesvědčit, aby vzdát se své vlastní identity je pokrokovým a humanitárním aktem, a že „rasismus“ je chybný, a to proto, že by z nás rádi měli slepé konzumenty.

V tuto dobu je naprosto nutné reagovat na lži Systému, probouzet duch vzpoury u Evropanů. Bude třeba ukazovat všem, že integrace masové imigrace se rovná genocidě.

Nemáme jinou možnost než se vzbouřit, alternativou je etnická sebevražda.

Ateista, největší nepřítel Panevropana

*) Wikipedia:
Dr.phil. Richard Mikuláš hrabě Coudenhove-Kalergi (něm. Richard Nicolaus Graf Coudenhove-Kalergi) (16. listopadu 1894, Tokio - 27. července 1972Schruns, Rakousko) byl rakouský šlechtic s československým občanstvím, spisovatel, politik a spoluzakladatel Panevropské unie, příslušník roduCoudenhove.

Coudenhove-Kalergi byl synem c. a k. velvyslance v Japonsku Jindřicha hraběte Coudenhove-Kalergiho a jeho ženy Micuko Aojamové (1874–1941), která pocházela z rodiny japonského obchodníka. Po otci mu náležel brabantský titul Coudenhove, šlechtický titul, který jeho předkové získali za účast na křížové výpravě z roku 1099. Jeho původ je možné vystopovat až k předku Gerolfovi zesnulému 3. března 1259.
Hrabě Coudenhove-Kalergi se narodil v Tokiu, vyrůstal v Rakousku, jeho domovem byla Francie a měl československé občanství. Když mu byl jeden rok, přestěhovali se jeho rodiče do Poběžovic v Čechách. Byl vzděláván soukromými učiteli a svým otcem, jenž ovládal 18 jazyků, a to v ruštině a maďarštině. Později přestoupil na Theresianum ve Vídni a poté studoval navídeňské univerzitě (Alma Mater Rudolphina) filosofii a dějiny. Roku 1916 promoval na doktora filosofie.

Nejúčinnější způsob likvidace lidu je znepřístupnění pochopení jeho vlastní minulosti.

http://www.kohoutikriz.org/priloha/coudm.php

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2016/01/probiha-planovana-likvidace-evropskych.html

http://www.chelemendik.sk/Probiha_planovana_likvidace_evropskych_narodu_podle_Kalergiho_qu_1059257700.html

 

Fotogalerie

Foto 2

Foto 2

Foto 3

Foto 3

Foto 4

Foto 4

Foto 5

Foto 5
 
 
Vloženo: 01. 10. 2016       Kategorie: Vaše články   Autor: Článek

Přidat příspěvek:

Jméno nebo přezdívka:

Titulek:

Text příspěvku:


 • sibirilmari@gmail.com

  Rychlá a právní vážná půjčka Dobrý den, pomůže vám překonat různé finanční starosti a čelit vašim cílům do budoucna v rámci bez potížích, předkládám nabídku úvěrového úvěru (osobám, společnosti, jako jsou sdružení), kteří se nacházejí v potížích nebo chtějí pomoci při řešení některých finančních problémů nebo při zahájení podnikání. Výběr částky v rozmezí od 5 000 EUR do 1 000 000 EUR Volba termínu splácení: maximálně 20 let. Roční splátková sazba 2%. S tímto vědomím mi prosím napište nebo mi řekněte kontaktujte e-mailem, pokud máte zájem o moji půjčku. E-mail: sibirilmari@gmail.com

  reagovatsibiril2018-12-12 00:39:40

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • sibirilmari@gmail.com

  Nabídka úvěrů osobám dobrého charakteru Jsem finanční, rozhodl jsem se pomoci jednotlivcům dosáhnout jejich různé projekty, a proto nabízím jen úvěr vážné osoby a osoby, které mají účetní závěrku Evropské banky za transakce. žádné další starosti, aby vás, prosím, připojte se k mému e-mailu. Děkuji vám za váš kontakt. E-mail: sibirilmari@gmail.com

  reagovatsibiril2018-12-12 00:39:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • sibirilmari@gmail.com

  Nabídka půjčky osobě, která je solventní Potřebujete peněžní půjčku mezi jednotlivci, abyste se vyrovnali s finančními potížemi, abyste konečně překonali tento bod způsobit banky, tím, že odmítnete soubory žádosti o úvěr. Jste přilepená, zakázané bankovnictví a nemáte prospěch bank nebo lepší máte projekt a potřebujete financování, špatný úvěr nebo potřeba peněz na placení účtů, prostředky na investice do podniků. Pokud potřebujete peníze, neváhejte a kontaktujte mě, abyste se dozvěděli více o svých výhodných podmínkách. Děkuji vám za váš kontakt. S pozdravem! E-mail: sibirilmari@gmail.com

  reagovatsibiril2018-12-12 00:38:32

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • skvělé speciální nabídka úvěru

  E-mail: rodriquezhubert@gmail.com Jsem bankéř v důchodu, který pracuje srdce své banky. Mám velké množství v mém účtu a mým zájmem, je velká pomoc lidem, kteří nemají prostředky na realizaci svého projektu,lidé, kteří jsou zakázány bankovnictví.Pomáhám lidem vážný a upřímný, kdo může splácet tento úvěr v obvyklém čase. To bude nechat péči úzce spolupracovat s notářem postupy pro provedení této transakce. Nabízím půjčky na krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu od 5000 EUR na 5,000,000 EURO, a dokonce i mimo ni.Jsem někdo velmi vážný a jednoduché Mého velkého třesku se provádí s 2% úrokem bez protokolu

  reagovatrodriquez2016-10-10 20:30:29

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • V Německu nakupují imigranti nejraději zadarmo, mrkněte na video

  http://www.krajskelisty.cz/stredocesky-kraj/14513-flasku-chtel-ale-zadarmo-takhle-velmi-radi-nakupuji-imigranti-v-nemecku-pry-protoze-jsou-obeti-perzekuce-mrknete-na-video.htm

  reagovatčernej puk2016-10-03 17:50:06

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • chci žít ve svobodné zemi

  kde se nebudu bát, kde nebudou má práva povýšena nad práva jiných. Proto volím SPD v koalici SPO č. 78

  reagovatvolič2016-10-02 19:28:45

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Nebudou mít povinnost pracovat? A já mám povinnost pracovat, protože zadarmo mi nikdo (ani stát) nic nedá. Asi se bude brzy střílet.

  reagovatLjulka2016-10-02 16:23:12

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Němci budou v Německu brzy menšinou: skoro 40% dětí do pěti let jsou cizinci

  Němci jsou na dobré cestě k tomu, aby se ve své vlastní zemi stali menšinou. Server Breitbart uvádí:.................................................http://www.zvedavec.org/komentare/2016/09/7041-nemci-budou-v-nemecku-brzy-mensinou-skoro-40-deti-do-peti-let-jsou-cizinci.htm

  reagovatKinder2016-10-02 14:53:41

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Krásná nabídka úvěru

  E-mail: sanchezgracerenalta@gmail.com Jsem bankéř v důchodu, který pracuje srdce své banky. Mám velké množství v mém účtu a mým zájmem je, aby pomohli lidem, kteří nemají prostředky na realizaci projektu, jsem pomáhat lidem vážně a čestně, kteří mohou splácet tento úvěr v obvyklém čase. To bude nechat péči úzce spolupracovat s notářem postupy pro provedení této transakce. Nabízím půjčky na krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu od 2000 EUR na 500.000 EUR a nad rámec. Můj big-bang je provedeno s úrokovou 2%

  reagovatsanchez2016-10-02 14:28:09

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Tohle je v ČT cenzurováno!

  ČR přijme 6 000 imigrantů, kteří zde budou mít trvalý /!/ pobyt, pravděpodobně i byt a nájem zdarma, měsíčně budou mít dávky 21 000 Kč měsíčně na osobu, včetně všech jejich dětí. Nemají povinnost pracovat. 6 000 imigrantů x 21 000 Kč měsíčně x 12 měsíců v roce = 1 512 000 000 Kč, slovy půl druhé miliardy ročně. Kolik že je průměrný český důchod? Průměrný znamená, že mnoho z nich má dokonce jen polovinu tohoto průměru. Mnoho mladých už má vymyté mozky. Převážně studují humanitní obory, se kterými jsou v životě neupotřebitelní a nezaměstnatelní. Pardon, pro ně je ideální koryto v ziskovkách. Tvrdí: "Nejsem Čech, ale jsem hrdý, že jsem Evropan."............................. http://www.czechfreepress.cz/blogy/tohle-je-v-ct-cenzurovano.html

  reagovatHanig2016-10-02 13:51:25

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


 • Má pravdu hen ten Kalergi. Čmoudi jsou podlidi. Čmouda si může vzít jen sluníčkářská blbka, která myslí max týden dopředu.

  reagovatLjulka2016-10-01 18:42:00

  Jméno nebo přezdívka:

  Titulek:

  Text příspěvku:


Další články - Články z Přerova, Přerov, Přerovsko


 

Informace pro čtenáře

Vložte článek, nebo inzerát.

Vložit nový článek Přidat nový inzerát
€ nákup 27,00 € prodej 27,85

reklama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anketa

Přerovský deník

 

Přerovské noviny - Informace

Redakci pište na email redakce@prerovskenoviny.eu
Pokud chcete informaci o inzerci na Novinách, pište na e-mail reklama@prerovskenoviny.eu

Přerov - Info region & Přerovské noviny.
Informační server okresu Přerov.

Kontaktujte nás


Přerovské noviny na facebooku

Navštivte také naše další portály

Odkazy